این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اخبار

اخبار


اطلاعیه آموزش مداوم

از پژوهشگران ارجمند تقاضا می شود موارد زیر را در خصوص کسب امتیاز بازآموزی از طریق سامانه آموزش مداوم مدنظر قرار دهند:

1- لطفا هر چه سریعتر نسبت به دریافت کارت الکترونیک آموزش مداوم از مرکز تابعه خود، اقدام نمایید. بدیهی است بزودی کسانی که کارت آنها حاضر بوده اما نسبت به دریافت آن اقدام ننموده اند، کاربری آنها توسط مرکز تهران مسدود می گردد. ضمنا جهت اطلاع از وضعیت کارت می توانید با ورود به سامانه آموزش مداوم یا شماره تلفن ۳۸۵۸۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید.

2- همچنین  جهت جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری نسبت به اسکن رنگی روی کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی و بارگذاری آن در سامانه اقدام نمایید. در صورت نیاز به کمک، همکاران ما در مراکز آموزش مداوم آماده پاسخگویی به شما می باشند.

3-آخرین مدرک می تواند شامل این موارد باشد: پایان طرح یا معافیت از آن، پروانه دائم پزشکی، در مورد متخصصین محترم که تعهد دارند ابلاغ ضریب کا صادره توسط وزارت متبوع، دانشنامه ، گواهینامه موقت

4-چنانچه کارت شما مفقود گردیده است، در قسمت منوی اصلی ایمیلی جهت اعلام مفقودی کارت وجود دارد. بدین ترتیب مجددا کاربری صدور مجدد کارت برای شما فعال گردد. زیرا در این صورت نیز ممکن است با امضا لیست حضور در برنامه ها هنگام صدور گواهی سیستم به صورت اتوماتیک متاسفانه کاربری را مسدود نماید تا وضعیت دریافت یا عدم دریافت کارت مشخص شود.

0 نظر

پیام خود را ارسال فرمایید

مطمئن شوید فیلد های (*) دار تکمیل شود.

Confirmation Code